Sveicināti, es esmu Kristīne Bumbule SIA ADDIPA style viena no dibinātājām. 2021.gadā nodibinājām SIA kopā ar vīru Mari un abi kopā esam kā komanda. Es māksliniece, radošā dvēsele, vīrs tehnisks cilvēks un ļoti loģiski un praktiski domājošs.  

Kā viss notikās?

Jaunībā mācījos un ieguvusi diplomus kā šuvēja, izšuvēja un mašīnizšuvēja. Šūt un izšūt man ir paticis un joprojām patīk, tomēr pēc dēla piedzimšanas es aizrāvos arī ar rotu darināšanu no dažādiem materiāliem. Apmeklēju kursus, mācījos jaunas tehnikas. Ļoti daudz stundu pagāja kļūdoties un mēģinot vēlreiz. Jāatzīst, ka joprojām ļoti daudz laika paiet tieši veidojot ko jaunu, eksperimentējot , kļūdoties un sākot no sākuma. Tas ir aizraujošs process, kas soli pa solītim ved pie jaunām un aizraujošām rotām. Jau aptuveni 10 gadus gatavoju dažādas rotas un tirgoju tās radiem, draugiem un amatnieku tirdziņos. 

Kā mēs zinām, tad pēdējo pusotru gadu no 2020 gada pavasara, dēļ plašās Covid19 pandēmijas nav noticis neviens amatnieku tirdziņš.  Tas lika pārdomāt to, ko daru un kur redzu sevi tālāk. Kas es gribu būt un ko gribu darīt.  Sapratu, ka rokdarbi ir un būs lieta, kas mani aizrauj. Kopā ar vīru sākām meklēt iespējas. Tas noveda pie vieniem kursiem biznesa vadībā, tad otriem kursiem, kur apguvu digitālos rīkus. Sāku apzināties, ka varētu veidot interneta veikalu.  Tomēr joprojām nebija īsti pārliecības, ka varēsim, kā dabūsim pircējus un kā kāds vispār uzzinās par mūsu veikalu? Te svarīgu punktu pielika kursi, kurus vīrs sāka apgūt. Un tie bija digitālā mārketinga kursi, kur gūtās zināšanas deva arvien lielāku pārliecību, ka viss ir iespējams. Tā vīram turpinot mācības paralēli divos mārketingu kursos, sākām šo ceļu uz interneta veikalu.

Kas ir "ADDIPA"?

Veidojot interneta veikalu ir nepieciešams nosaukums, bet kādu lai izdomā? Katru nosaukumu kas ienāca prātā jau varēja atrast internetā. Tā pagāja vairākas dienas bet nosaukums kā nebija tā nebija izdomāts. Tad vīrs ieteica ideju, ka mēs visa ģimene (es, vīrs un dēls) varētu apsēsties un kopīgi ģenerēt idejas izmantojot "Prāta vētras" tehniku. 

Pēc stundas joprojām nebija neviena sakarīga nosaukuma, bet parādījās tik daudz un dažādu ideju, kā dažādu vārdu kombinācijas, tika kombinētas vārdu daļas, gan sākumi, gan beigas. Līdz nonācām līdz tam, kas tad būs mūsu veikals. Sākām uzskaitīt ko varētu tirgot. Sāk veidoties saraksts. Rotas, izšuvumi, adījumi, tamborējumi un citi līdzīgi rokdarbi, kā arī šīm nodarbēm nepieciešamie izejmateriāli un instrumenti. Arī šis saraksts īsti neko nedeva, bet tas veda mūs tālāk. 

Kas tad visām šīm nodarbēm ir kopīgs? Lai taptu visi šie dažādie rokdarbi ir nepieciešamas pamatā trīs lietas:

  • adatas
  • diegs  
  • pacietība

Bingo! Te ir atslēga! Ņemsim pirmos divus burtus no katra vārda AD no adatas, DI no diegs un PA no pacietības un sanāk ADDIPA. Sekoja pārbaude interneta plašumos. Nav šādu uzņēmumu vai brendu! 

Tā radās brends un uzņēmuma nosaukums "ADDIPA style".

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.