Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs 
    SIA "ADDIPA style"
    reģistrācijas Nr.: 40203323833
    Kārklu iela 9-17, Liepāja, LV-3414
    A/S "Citadele banka", kods: PARXLV22  konts: LV45PARX0027014130001
no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3 darba dienu laikā (ja pie preces nav norādīts citādāk), kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Apmaksa

  1. Apmaksa ar kredītkarti/debetkarti (internetā).

    Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā. Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.

  2. Bankas pārskaitījums ar rēķinu.
Pircējam pēc veiksmīgas apmaksas tiek nosūtīts pirkuma apstiprinājuma e-pasts.

Piegāde Latvijā

Piegāde ar OMNIVA pakomātu, pasūtījuma saņemšana 1-3 darba dienu laikā.

Piegāde ar Latvijas Pasts, pasūtījuma saņemšana 2-7 darba dienu laikā.

Piegāde pasaulē

Piegāde ar Latvijas Pasts starpniecību, pasūtījuma saņemšana 5-35 darba dienu laikā. 

Vairāk par piegādi šeit.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz elektroniskā pastas adresi [email protected] vai rakstveidā, nosūtot uz adresi SIA "ADDIPA style", Kārklu iela 9-17, Liepāja, LV-3414. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Prece nogādājama SIA "ADDIPA style", Kārklu iela 9-17, Liepāja, LV-3414, vai iepriekš vienojoties izmantojot citus sūtījumu piegādes veidus (OMNIVA, Latvijas pasts, vai citi)

Naudas atmaksa tiek veikta bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad "SIA ADDIPA style" saņēmis informāciju par pircēja lēmumu atkāpties no pasūtījuma vai tā daļas. Atmaksa tiek veikta uz klienta kontu, no kura veikta pirkuma apmaksa.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā  Privātuma politika.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.